FAQ

Tak, gra przeznaczona jest dla wolontariuszy 16+.

Do projektu zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego, instytucje kultury, formalne i nieformalne grupy, czy koła wolontariackie, w których działają wolontariusze (min. 6-ciu) i mają koordynatora/koordynatorkę wolontariatu (lidera/liderkę, organizatora/organizatorkę lub inną osobę odpowiedzialną za wolontariuszy).

Po zarejestrowaniu się, na podany adres email zostało przesłane potwierdzenie rejestracji. Otrzymasz informację czy Twoja organizacja zakwalifikowała się do pełnej wersji projektu i otrzyma fizyczny egzemplarz gry, czy otrzyma grę w wersji online do samodzielnego wydruku. Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie adresu do wysyłki gry. Kiedy gra zostanie do Ciebie wysłana otrzymasz kolejnego maila z informacjami o kolejnych krokach. Po otrzymaniu gry należy zagrać w nią przynajmniej dwa razy (jedna rozgrywka to ok. 20 - 30 min) oraz wypełnić raport (ok.7 min) - rozegrać grę oraz wypełnić raport należy do 29.11.

Jak najbardziej! Gra bazuje na doświadczeniach związanych z wolontariatem i jest uniwersalna pod tym względem, niezależnie od życiowego doświadczenia.

Jedna rozgrywka trwa ok. 30 min.

Gra zostanie przesłana kurierem na podany przy rejestracji adres. Jeżeli gra ma zostać przesłana na inny adres niż podany przy rejestracji, prosimy o kontakt z koordynatorką projektu wiktoria.jasinska@naukaprzygoda.edu.pl

Tak, do projektu można zarejestrować się zarówno jako cała organizacja, jak i oddział, jednostka lokalna i każdy zespół działający w ramach organizacji, w którym jest koordynator wolontariatu oraz przynajmniej 6-ciu wolontariuszy.

Jeżeli nie otrzymałeś informacji zwrotnej z informacją o zarejestrowaniu się do projektu skontaktuj się z nami info@wygrywajwolontariat.pl

Tak, wszystkie grupy nieformalne, koła wolontariackie czy grupy lokalne mogą wziąć udział w projekcie.

Tak, numer KRS nie jest polem obowiązkowym przy rejestracji.

Wygrywaj Wolontariat jest bezpłatnym projektem, nic nie zapłacisz za grę, możesz tylko zyskać!

Tak, do projektu może zgłosić się zarówno hufiec, szczep, krąg instruktorski, okręg, chorągiew, ale także zespół kształceniowy czy gromada/drużyna - jeżeli tylko jest w nim min. 6-ciu wolontariuszy.